Zadbaj o włosy latem

 

Lato to okres kiedy nasze włosy są narażone na działanie wielu czynników, które mogą je osłabiać i powodować zniszczenia. Wiatr, słońce i kąpiele powodują, że włosy stają się suche i matowe. Prawidłowe oczyszczanie to pierwszy krok, aby zachować zdrowy blask włosów. Poznaj szampony Biologique Recherche, które dzięki wysokiej zawartości wyciągów roślinnych i delikatnych środków myjących zadbają o Twoje włosy.

 

SHAMPOOING TRAITANT VIP O2
SZAMPON DOTLENIAJĄCY

 

Delikatny szampon usuwający zanieczyszczenia dając uczucie trwałej czystości i lekkości. Przywraca włosom zdrowie i równowagę, zapewniając połysk, miękkość i witalność. Redukuje łupież oraz reguluje wydzielanie sebum, zapobiega powstawaniu łupieżu oraz chroni przed zanieczyszczeniami środowiska. Nadaje włosom objętość i sprawia, że włosy są miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują.

 

SHAMPOOING TRAITANT SÉBO-RÉÉQUILIBRANT
SZAMPON SEBOREGULUJĄCY

 

Zawiera delikatnie oczyszczające składniki pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do częstego stosowania. Zmniejsza wydzielanie sebum. Głęboko myje i delikatnie oczyszcza skórę głowy. Przywraca równowagę skórze głowy. Wzmacnia włosy. Wysoko skoncentrowana formuła, w której stężenie składników aktywnych wynosi 24%. Brak jest w składzie Sodium Laureth Sulfate, a delikatne składniki myjące sprawiają, że to idealny produkt do częstego stosowania. Osiągnął wynik 0,25 jeśli chodzi o skalę siły podrażnienia (skala ma wartości od 0 do 10), podczas gdy większość innych szamponów oceniana jest między 4 a 5. Łączy efektywność i tolerancję. Dzięki swoim składnikom aktywnym szampon delikatnie oczyszcza i pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum.

 

SHAMPOOING TRAITANT DERMO-APAISANT
SZAMPON ŁAGODZĄCY I ODWRAŻLIWIAJĄCY

 

Łagodzący szampon zmniejsza wrażliwość skóry głowy, koi podrażnienia i swędzenie, idealny przy łupieżu suchym. Zawiera delikatnie oczyszczające składniki pochodzenia roślinnego, produkt przeznaczony do częstego stosowania. Zmniejsza wrażliwość, łagodzi i przywraca równowagę skórze głowy, uspokaja podrażnienia i swędzenie. Nie narusza fizjologicznej równowagi skóry głowy. Dodaje włosom połysku i sprawia, że odzyskują swój naturalny blask