Fresh Eyes
Treatment Zabieg na sińce i opuchnięcia

Zabieg rozjaśniający cienie pod oczami, dodający blasku i odświeżający dla skóry zmęczonej. Pobudza mikrokrążenie, redukuje worki i opuchnięcia okolic oczu.

Składniki aktywne

Kaolin (biała glinka)
Kaolin to glinka o właściwościach absorbujących, często używana do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Regeneruje komórki, działa jak mikro-peeling i remineralizuje naskórek. Jest to jedna z najłagodniejszych glinek i dlatego jest dobrze tolerowana przez wrażliwą skórę. Jej lecznicze i antyseptyczne właściwości są bardzo przydatne w przypadku pielęgnacji podrażnionej skóry.

Hydrolat oczarowy
Hydrolat o leśno-ziołowym, świeżym zapachu to jeden z hydrolatów o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych. Stosowany zewnętrznie posiada silne działanie ściągające, przeciwkrwotoczne, antybakteryjne, poprawia ukrwienie skóry, wzmacnia i zwęża naczynka krwionośne, pobudza i przyśpiesza gojenie i regenerację podrażnionej skóry oraz zanikanie siniaków i drobnych wybroczyn, łagodzi oparzenia słoneczne, zapobiega infekcjom .Posiada silne właściwości gojące i przeciwzapalne, porównywalne z pantenolem.

Perfluorodekalina
Doskonały nośnik tlenu, przy czym mamy tu do czynienia z dotlenieniem poprzez obkurczenie naczyń krwionośnych, które powoduje intensywne rozjaśnienie skóry.

Algi
Stymulują mikrokrążenie, działają drenująco, wspomagają usuwanie toksyn oraz zastojów limfatycznych.

Działanie

  • Natychmiast rozjaśnia i zmniejsza opuchnięcia okolic oka.
  • Łagodzi podrażnienia.
  • Wygładza i głęboko nawilża.
  • Przywraca blask zmęczonym oczom.
  • Doskonały zabieg przed wielkim wyjściem.