Wywiad z dr Anną Okruszko właścicielką Kliniki EstMed

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z dr Anną Okruszko właścicielką Kliniki EstMed w Białystoku! Dowiecie się jak postrzega produkty i zabiegi Biologique Recherche ceniony dermatolog z 15 – letnim doświadczeniem zawodowym. Poznacie również ulubione produkty i zabiegi wykonywane w klinice.

Dlaczego zdecydowała się Pani na wprowadzenie marki Biologique Recherche do oferty swojej kliniki?

Z powodu zakończenia długoletniej współpracy ze znaną światową marką kosmetyczną, która wycofała się z rynku polskiego, szukałam kosmetyków , które spełnią oczekiwania moje i moich pacjentów. Musiały być to kosmetyki, które swoim składem gwarantują widoczne efekty stanowiąc uzupełnienie terapii domowej i profesjonalnej pacjenta kliniki medycyny estetycznej. Duży nacisk kładę również na wysokie stężenie składników aktywnych oraz minimalny lub zupełny brak sztucznych konserwantów, które mogą powodować nadwrażliwość i alergie. Pacjenci Kliniki EstMed przyzwyczajeni są do wysokiego standardu w rozsądnej cenie. Zadanie nie było łatwe, ale ze znaną francuską marką, która kładzie szczególny nacisk na jakość produktów i innowacyjne badania naukowe, mogę stwierdzić, że się udało.

Jakie były Pani pierwsze odczucia po kontakcie z kosmetykami Biologique Recherche?

Bardzo pozytywne. Jako osoba doświadczona szczególną uwagę zwróciłam na całe linie kosmetyków pomagające rozwiązać dany problem skórny, na ich składy. Zaważyłam, że pielęgnacja poprowadzona jest w sposób przemyślany, a wysokie stężenia odpowiednich składników nie powodują podrażnień dzięki dobrze dobranej bazie. Pozwala to kompleksowo zadbać o skórę pacjenta, a także polecić kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Jak Klientki zareagowały na pojawienie się marki Biologique Recherche w ofercie?

Początkowo były zaskoczone brakiem dodatków zapachowych w większości proponowanych kosmetyków. Naturalne aromaty powodują skojarzenie aptecznych receptur. Jednak okazało się, że dla większości klientów to zaleta. Pacjenci Kliniki EstMed i klienci naszego gabinetu kosmetycznego dużą wagę przywiązują do czystości chemicznej kosmetyków i ich naturalności. Tak więc produkty znakomicie wpisały się w potrzeby naszych klientów. Wysokie stężenia składników aktywnych zapewniły widoczne efekty pielęgnacji w niedługim czasie. To zawsze najlepsza rekomendacja.

Jaki jest Pani ulubiony produkt Biologique Recherche i dlaczego?

Trudno wybrać jeden produkt. Osobiście używam całej linii pielęgnacyjnej do skóry suchej. Bardzo lubię lekko złuszczający, ale delikatny i niepodrażniający lotion P50W, odmładzające i napinające serum z elastyną morską  Elastine Marine oraz krem do skóry suchej Creme Splendide. Synergistyczne działanie tych produktów zapewnia świeżość i napięcie mojej skóry. To tylko przykład. Pielęgnację dobieramy indywidualnie, tak aby rozwiązywać konkretne problemy skórne, działać przeciwstarzeniowo i odpowiednio odżywać skórę.

Czy planuje Pani rozszerzenie oferty zabiegowej Biologique Recherche?

Posiadamy bardzo szeroki wachlarz produktów do pielęgnacji domowej i gabinetowej. Dzięki głębokiej wiedzy na temat działania kosmetyków precyzyjnie dobieramy odpowiednie preparaty. Często tez sprowadzamy produkty specjalnie dla danych klientów. To bardzo ważne jeśli chcemy traktować wszystkich indywidualnie i z dużą uwagą. W terapiach pacjentów dobieramy produkty bardzo uważnie. W pełni świadomie czerpiemy z całej gamy Biologique  Recherche. Nasi klienci to widzą i doceniają. W końcu naszym wspólnym celem jest ich piękna cera!

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki EstMed i skorzystania z zabiegów oraz zakupu produktów Biologique Recherche!

Więcej informacji o Klinice EstMed!