Wywiad z Anną Zajączkowską właścicielką gabinetu kosmetycznego Glamour!

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anną Zajączkowską właścicielką gabinetu kosmetycznego Glamour! Dowiecie się za co ceni markę Biologique Recherche, jaki jest jej ulubiony produkt oraz dlaczego zdecydowała się na wprowadzenie jej do oferty swojego salonu.

Na co zwraca Pani uwagę wprowadzając nową markę do swojego salonu?

Jeśli chodzi o wprowadzenie nowej marki do salonu zawsze zwracam uwagę na naturalne pochodzenie składników zastosowanych w produktach. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby firma, którą wprowadzam była znana i nagradzana na całym świecie. W tym przypadku firma Biologique Recherche istnieje już ponad 40 lat oraz wyróżnia ją innowacyjne podejście do pielęgnacji urody. Cenię sobie kosmetyki, które działają, po których są spektakularne efekty, ponieważ swoim klientom chcę zapewnić luksus i profesjonalizm. Marka Bologique Recherche jest pierwszą w Polsce pod względem kosmetyków biologicznych ceniona za potwierdzoną skuteczność i świetne rezultaty terapeutyczne.

Co według Pani wyróżnia markę Biologique Recherche na tle innych marek?

Biologique Recherche jest ceniona przede wszystkim za potwierdzoną skuteczność opartą na klinicznych metodach pielęgnacji skóry. Marka wyróżnia się tym, że wykorzystuje aktywne składniki o najwyższych stężeniach w kosmetologii. Kosmetyki Biologique Recherche można spotkać w najlepszych salonach kosmetycznych i Spa w ponad 70 krajach na całym świecie. Ich unikatowe formuły zawierają silne skoncentrowane substancje aktywne pochodzenia biologicznego. Co roku Biologique Recherche zbiera nagrody na całym świecie, oraz pojawia się w zestawieniach topowych kosmetyków profesjonalnych i rankingach na najlepsze zabiegi kosmetyczne.

Jaka była reakcja klientów na wprowadzenie marki do oferty salonu?

Klienci byli mile zaskoczeni wprowadzeniem marki do oferty salonowej. Cieszę się, że mogą świadczyć zabiegi na najwyższym poziomie i pracować na kosmetykach, które rzeczywiście działają. Znaczna ilość moich klientów zwróciła uwagę na naturalny zapach produktów, docenili brak zastosowania zbędnych substancji zapachowych. Największym zaskoczeniem wśród moich klientów było stężenie składników aktywnych zastosowane w produktach (najwyższe w kosmetologii od 23% do ponad 60%).

Jaki jest Pani ulubiony produkt Biologique Recherche i dlaczego?

Moim ulubionym produktem Marki Biologique Recherche jest Lotion P50 PIGM 400, który pięknie rozświetla skórę, wyrównuje koloryt i działa idealnie na przebarwienia. Lotion świetnie nawilża, oczyszcza i napinają skórę. Wykazuje wielokierunkowe działanie. Polecam każdemu.

Czy rekomenduje Pani produkty Biologique Recherche do pielęgnacji domowej?

Biologique Recherche to najlepsza rekomendacja do pielęgnacji domowej. Polecam zawsze swoim klientom to co najlepsze, to co sprawdziłam na swojej skórze. Są to kosmetyki bezpieczne dla kobiet w ciąży, dla osób z wrażliwą skórą oraz problematyczną. Moi klienci chętnie wracają po kosmetyki firmy Biologique Recherche oraz polecają je swoim znajomym.

Zapraszamy na zabiegi Biologique Recherche do gabinetu kosmetycznego Glamour!