Wywiad z Anastasią Juskys, właścicielką Studia SBP w Gdańsku!

 

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anastasią Juskys, właścicielką Studia SBP w Gdańsku! Dowiecie się za co uwielbia markę Biologique Recherche, dlaczego zdecydowała się na wprowadzenie jej do swojego salonu oraz bez jakiego produktu nie wyobraża sobie codziennej pielęgnacji.

Dlaczego zdecydowała się Pani na wprowadzenie marki Biologique Recherche?

Biologique Recherche jest dla mnie marką wyjątkową, która nie ma sobie równych, zarówno w kwestii zabiegów jak i w pielęgnacji domowej. Markę poznałam dzięki mamie, która jest kosmetologiem od 30 lat, a od 12 pracuje wyłącznie na kosmetykach BR w Ambasadzie marki, którą do dziś dnia prowadzi z sukcesem. Wybór ten był bardzo prosty zarówno dla niej, jak i dla mnie gdyż Biologique Recherche posiada wyjątkowe i bardzo odmienne od wszystkich znanych nam produktów kosmetyki i autorskie techniki zabiegowe. Są one w stanie rozwiązać wszelkie problemy ze skórą klientów, likwidując niejednokrotnie wiele kompleksów, ale też zapobiegając efektom starzenia ,którego przecież większość z Nas się obawia.
Wielokrotne miałam okazję wypróbować wszystkie procedury zabiegowe na sobie i z całą pewnością mogę stwierdzić, że byłam zachwycona każdą z nich. Moja skóra zmieniała się z dnia na dzień, a problemy, które dotychczas z nią miałam zniknęły. Dlatego doszłam do wniosku, że nie wyobrażam sobie swojej codziennej pielęgnacji bez tych kosmetyków. Ostatecznie to ten codzienny rytuał, który zmienił moje postrzeganie świata kosmetyki zadecydował, że chcę pójść w ślady mamy, ale już w swoim miejscu na ziemi.

Jak klientki zareagowały na pojawienie się marki Biologique Recherche w Trójmieście?

W tych czasach jesteśmy coraz bardziej świadomi i przywiązujemy wagę nie tylko do efektu aplikowanego kosmetyku, ale także do jakości jego składu. Produkty, na których pracujemy nie posiadają sztucznych konserwantów powodujących nadwrażliwości i alergie. Dbamy o to czym się odżywiamy, dlaczego więc nie troszczyć się o to, co każdego dnia nakładamy na swoją skórę – największy narząd naszego ciała. Myślę, że jest to bardzo istotny atut marki – jakość formulacji opartej na niezliczonej ilości wyciągów i innych dobrodziejstw, które daje nam natura, nie niszcząc przy tym tej wspaniałej mieszanki sztucznymi środkami konserwującymi. Dlatego, kiedy klientki mają pierwszy kontakt z naszymi kosmetykami reagują zaskoczeniem wynikającym z braku dodatków zapachowych zastąpionych naturalnymi aromatami. Jednak okazuje się, że dla zdecydowanej większości jest to zaleta. Jeśli dodatkowo z naturą idą w parze widoczne efekty pozabiegowe, nie trzeba nic więcej dodawać… Widok w lustrze, który nam się ukaże, to najlepsza rekomendacja.

Jaki jest Pani ulubiony produkt Biologique Recherche i dlaczego?

Trudno wybrać jeden produkt ponieważ ideą marki jest łączenie poszczególnych produktów wieloetapowej pielęgnacji celem osiągnięcia najlepszego z możliwych efektów. Jednak baza, od której powinno się zacząć to mleczko, lotion i serum. Mleczko usuwa makijaż i zanieczyszczenia, jednocześnie kojąc i zapobiegając odwodnieniu. Bogactwem swego składu nie osłabia skóry podczas jej oczyszczania, a przez to spowalnia procesy starzenia pomagając utrzymać równowagę wodnolipidową naskórka. Oczyszczając swoją skórę, często niewłaściwie dobieramy produkt. To, czego używamy do oczyszczania każdego dnia, jest przecież nie mniej ważne od innych etapów pielęgnacji, które po oczyszczaniu następują. Pamiętając o tym BR stworzyło produkt bogaty w wyciągi, oleje i witaminy, które nie tylko pielęgnują, ale też dbają o jakość tej pielęgnacji. Lotion P50 to jeden z produktów.

Lotion P50 to jeden z produktów bazowych, można go nazwać flagowym. Jakie są jego największe zalety?

Lotion P50 to uwielbiany na świecie produkt. Nie bez przyczyny zdobył w 2018 roku certyfikat Kobiecej Marki Roku. W USA ma status “kultowego kosmetyku wszechczasów”, określany jest mianem – “life-changing products” czyli produktu zmieniającego życie, ze względu na swoje lecznicze oraz radykalnie odmieniające wygląd skóry działanie. Dzień po dniu delikatnie złuszcza, usuwając martwe komórki oraz zanieczyszczenia. Lotion zastępuje, agresywne mechaniczne peelingi, przy tym wzmacnia, odnawia, nawilża i przywraca pH skóry. Stosowanie go nie tylko odmienia jej kondycję, ale też pomaga w przenikaniu w głąb naskórka składników aktywnych. Dziś ja i klientki mojego salonu nie wyobrażamy już sobie pielęgnacji bez tego produktu.

Materiał zaczerpnięty z magazynu “Prestiż”, wydanie 100, 01/2019.