Sposób na suche i zniszczone włosy

 

Przesuszenie i rozdwojone końcówki to najczęstsze problemy posiadaczek długich włosów. Tylko wysoce skoncentrowane produkty pielęgnacyjne są w stanie przywrócić odpowiednie nawilżenie oraz zniwelować zniszczenia. Przedstawiamy produkty Biologique Recherche, które są dedykowane do pielęgnacji włosów suchych i wymagających regeneracji.

 

Pommade Capillaire
Ochronna Odżywka
do Włosów

Pommade Capillaire ma działanie profilaktyczne i lecznicze, wzmacnia włosy i końcówki. Poprzez tworzenie ochronnego filmu na powierzchni włosa, zamyka łuski i odbudowuje jego wnętrze. Odżywia, widocznie wygładza, pozostawiając je mniej kruche. Chroni włosy przed codziennym działaniem szkodliwych czynników środowiskowych. Przywraca blask i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

 

Masque Biologique Capillaire
Maska Regenerująca
do Włosów Zniszczonych

 

Regenerująca maska do włosów intensywnie odżywia, odbudowuje włosy zniszczone lub farbowane. Ochronny zabieg dla zmęczonych i suchych włosów. Praktyczna maska do stosowania przed szamponem, regenerująca Twoje włosy w jednej chwili. Intensywne wzmacnianie zapewniające głębokie odżywienie. Zapobiega wysuszaniu się włosów, wzmacnia naturalną ochronę. Wzmacnia włosy czyniąc je bardziej odpornymi na zewnętrzne zagrożenia.

 

Baume Capillaire
Balsam
Wygładzający

Wygładzająca odżywka do spłukiwania zamyka łuski włosów, ułatwia rozczesywanie, idealna na co dzień. Wysoko skoncentrowana formuła z 19% stężeniem składników aktywnych. Wygładza i zamyka łuski włosów. Przywraca włosom witalność i połysk. Kuracja, która wzmacnia i chroni włosy osłabione działaniem agresywnych czynników zewnętrznych. Pozostawia ochronny film na włosach. Odżywka nie zawiera silikonów. Potrójna korzyść: odżywka chroni, wygładza i regeneruje. Pozostawia włosy miękkie i sprężyste, ułatwia rozczesywanie