Sposób na ciężkie nogi!

 

Czy Twoje nogi po całym dniu są ciężkie, spuchnięte i obolałe? Jeśli tak, poznaj produkty, które pomogą Ci zredukować uczucie zmęczonych nóg i zapewnią natychmiastowe działanie chłodzące i odświeżające.

 

CRÈME DÉFATIGANTE

KREM NA CIĘŻKIE NOGI

Creme Defatigante poprawia cyrkulację krwi. Obkurcza naczynia krwionośne, usprawnia krążenie oraz zapobiega rozszerzaniu sięe żył. Ponadto wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej koloryt. Krem działa przeciwzapalnie, dzięki czemu zmniejsza występujące obrzęki. Redukuje opuchnięcia i uczucie zmęczonych nóg. Ma natychmiastowe działanie chłodzące i odświeżające. Jest to doskonały produkt na lato, zwłaszcza w przypadku uczucia ciężkich nóg.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

składniki odświeżające i przeciwzapalne:
olejek miętowy, olejek cytrynowy, olejek tymiankowy, olejek cyprysowy, wyciąg z arniki

składniki obkurczające:
wyciąg z morszczynu, wyciąg z bluszczu, wyciąg z kory brzozy

składniki ujędrniające:
kompleks wyciągów z liści dzikiego bzu, kasztanowca i migdałecznika

składniki poprawiające mikrokrążenie:
kompleks wyciągów z kwiatów arniki, kokoryczki i szyszek cyprysowych

 

HUILE JAMBES LOURDES

OLEJEK NA OCIĘŻAŁE NOGI

Kuracja na ciężkie, zmęczone nogi. Relaksuje i przywraca lekkość zmęczonym nogom oraz poprawia mikrokrążenie.Relaksuje i przywraca lekkość zmęczonym nogom oraz poprawia mikrokrążenie. Kuracja na ciężkie, zmęczone nogi. Formuła tego olejku opiera się o składniki aktywne zawarte w cyprysie, kamforze, szałwii, mięcie i rozmarynie. Zapewnia doskonałe samopoczucie.