Serum w nowej odsłonie

 

W dążeniu do perfekcji oraz poprawy efektów terapeutycznych, marka Biologique Recherche przedstawia serum w nowej, jeszcze lepszej odsłonie. Prezentujemy trzy serum, których formuły zostały zmienione, co pozwoliło na zastąpienie składników biologicznych składnikami pochodzenia roślinnego. Nowe formuły serum dają jeszcze lepsze rezultaty niż ich poprzednie wersje. Przekonajcie się sami!

 

Elastine Serum Authentique
Serum Przeciwzmarszczkowe
i Napinające

Serum Elastine to produkt o działaniu przeciwzmarszczkowym, który stymuluje syntezę elastyny, białka odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Serum wykazuje działanie naprawcze i wspomagające utrzymanie integralności tkanek. Skóra staje się wyraźnie wygładzona i bardziej napięta, dzięki czemu wygląda młodziej. Serum polecane do pielęgnacji skóry ze zmarszczkami i cienkimi liniami.

 

Składniki aktywne

składniki wygładzające
polisachrydy pochodzące z Morza Iroise, kwas hialuronowy (mała masa cząsteczkowa)

składniki wypełniające
fragmenty elastyny, kompleks matrykin

 

Amniotique Serum Authentique
Serum Nawilżające i Rewitalizujące

Serum Amniotique jest niezwykle intensywnie nawilżającym produktem. Jego formuła oparta jest na botanicznym płynie owodniowym z komórek macierzystych złotej fasoli oraz wyciągu z opuncji, znanego z wysokiej zawartości składników zatrzymujących wodę. Pomaga utrzymać wysoki poziom nawodnienia skóry, co poprawia jej kondycję i wygląd. Wspólne działanie składników aktywnych niweluje wysuszenie, zapewniając długotrwałe działanie nawilżające. Serum zapewnia ukojenie nawet w przypadku skóry mocno odwodnionej. Po użyciu cera staje się gładka i nawilżona.

Składniki aktywne

składniki wykazujące natychmiastowe działanie nawilżające
botaniczny płyn owodniowy

składniki wykazujące długotrwałe działanie nawilżające
wyciąg z opuncji figowej

 

Extraits Tissulaires Serum Authentique
Serum Nawilżające i Łagodzące

Extraits Tissulaires to serum o natychmiastowym działaniu nawilżającym. Zapobiega nadmiernemu odparowaniu wody, dzięki czemu skóra odzyskuje optymalny poziom nawodnienia i jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Wyciąg tkankowy różanecznika alpejskiego oraz cukry roślinne przywracają równowagę wodną skóry. Wspólne działanie tych składników aktywnych reguluje wewnętrzne mechanizmy nawodnienia, zatrzymuje przeznaskórkową utratę wody i wzmacnia barierę hydrolipidową. Pozwala to na widoczną poprawę jakości skóry. Niezwykle lekka konsystencja serum ułatwia jego absorpcję, pozostawiając skórę nawilżoną, zbalansowaną oraz chronioną przed czynnikami zewnętrznymi. Polecane dla odwodnionych i łojotokowych Stanów Skóry.

Składniki aktywne

składniki nawilżające
wyciągi tkankowe z różanecznika alpejskiego, nawilżające cukry roślinne