Serum dla skóry problematycznej

 

Jeśli nieustannie borykasz się z niedoskonałościami i marzysz o gładkiej skórze to mamy coś dla Ciebie! Poznaj serum Biologique Recherche, które są dedykowane dla skóry problematycznej i ciesz się gładką oraz zdrową cerą każdego dnia.

 

COMPLEXE IRIBIOL
SERUM PRZECIWŁOJOTOKOWE

Complexe Iribiol to niezwykłe serum, które jest amerykańskim bestsellerem w kategorii najskuteczniejszych kosmeceutyków dla skóry łojotokowej i problemowej. Nie tylko zmniejsza wydzielanie sebum, przyczyniając się do radykalnej poprawy wyglądu skóry, lecz także intensyfikuje proces oczyszczania skóry, redukuje liczbę niedoskonałości oraz przyspiesza gojenie istniejących wyprysków. W połączeniu z Creme Dermopurifiante oraz kultowym Lotionem P50 stanowi kompletną Terapię Przeciwtrądzikową Anti-Acne Therapy Biologique Recherche.

 

PLACENTA
SERUM REGENERUJĄCE I ODNAWIAJĄCE

Serum Placenta to idealne serum pod oczy, które natychmiast redukuje sińce pod oczami oraz doskonałe serum na twarz dla skóry z przebarwieniami i/lub świeżymi bliznami. Regeneruje i stymuluje intensywną odnowę dzięki skoncentrowanemu wyciągowi z placenty. Świetnie sprawdza się także w wypadku dojrzałej skóry zniszczonej np. inwazyjnymi zabiegami złuszczającymi lub estetycznymi.

SERUM DERMOPORE
SERUM NA ROZSZERZONE PORY

Serum Dermopore zawiera innowacyjny, wysoko stężony wyciąg z herbaty jawajskiej, który nie tylko natychmiast zamyka rozszerzone pory, lecz także redukuje łojotok, delikatnie napina oraz odświeża skórę. Serum na rozszerzone pory Dermopore pomaga zachować świeżo wyglądającą cerę przez cały dzień. Idealne pod makijaż.