Przetłuszczanie się włosów – problem z którym możemy sobie poradzić

Nadmierne przetłuszczanie włosów to problem, który potrafi stać się prawdziwym utrapieniem trudnym do pokonania. Częste mycie włosów i nadmierne stosowanie kosmetyków oczyszczających powoduje ich wysuszenie i podrażnienie skóry głowy. Proponujemy sprawdzoną kurację, która wyreguluje wydzielanie sebum, nada włosom lekkości oraz przywróci optymalny poziom nawilżenia.

LOTION P50 CAPILLAIRE
LOTION P50 DO WŁOSÓW

Łagodnie złuszcza skórę głowy i pomaga regulować wydzielanie sebum. Rekomendowany dla wszystkich rodzajów skóry głowy. Idealny dla skóry przetłuszczającej się. Wielozadaniowa emulsja delikatnie oczyszczająca, nawilżająca i pomagająca w regulacji wydzielania sebum, sprawi, że Twoje włosy będą zdrowe i lśniące.

BAIN DE PLANTES
MASKA PRZECIWŁOJOTOKOWA

Balsam do skóry głowy, twarzy i cała. Oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, doskonały na łojotok i tłusty łupież. Eliminuje nadmiar sebum bez podrażniania i odwadniania skóry. Reguluje nadmiar sebum oraz głęboko oczyszcza. Przywraca równowagę skórze łojotokowej i skórze głowy z tendencją do tłustego łupieżu, wzmacnia włosy.

COMPLEXE CAPILLAIRE
LECZNICZE SERUM SEBOREGULUJĄCE
DO WŁOSÓW TŁUSTYCH

Seboregulujące serum do skóry głowy zmniejsza wydzielanie sebum, równoważy, wzmacnia i głęboko nawilża. Przywraca równowagę skórze głowy, pobudza i wzmacnia włosy. Kiedy skóra głowy będzie zdrowa i zrównoważona Twoje włosy będą lśnić dobrym zdrowiem.

SHAMPOOING TRAITANT SÉBO-RÉÉQUILIBRANT
SZAMPON SEBOREGULUJĄCY

Seboregulujący szampon oczyszcza, zmniejsza łojotok i detoksykuje, idealny przy tłustym łupieżu. Zawiera delikatnie oczyszczające składniki pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do częstego stosowania. Zmniejsza wydzielanie sebum. Głęboko myje i delikatnie oczyszcza skórę głowy. Przywraca równowagę skórze głowy. Wzmacnia włosy. Wysoko skoncentrowana formuła, w której stężenie składników aktywnych wynosi 24%. Brak jest w składzie Sodium Laureth Sulfate, a delikatne składniki myjące sprawiają, że to idealny produkt do częstego stosowania. Osiągnął wynik 0,25 jeśli chodzi o skalę siły podrażnienia (skala ma wartości od 0 do 10), podczas gdy większość innych szamponów oceniana jest między 4 a 5. Łączy efektywność i tolerancję. Dzięki swoim składnikom aktywnym szampon delikatnie oczyszcza i pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum.