Regenerująca maska do włosów intensywnie odżywia, odbudowuje włosy zniszczone lub farbowane

Działanie

Ochronny zabieg dla zmęczonych i suchych włosów. Praktyczna maska do stosowania przed szamponem, regenerująca Twoje włosy w jednej chwili. Intensywne wzmacnianie zapewniające głębokie odżywienie. Zapobiega wysuszaniu się włosów, wzmacnia naturalną ochronę. Wzmacnia włosy czyniąc je bardziej odpornymi na zewnętrzne zagrożenia.

Składniki aktywne

składniki odżywcze
kompleks niezbędnych kwasów tłuszczowych, masło shea.

składniki wzmacniające
drożdże piwne, ekskluzywny fitokompleks, witamina B3

Jak stosować

Pasma i końcówki włosów.
Nie należy stosować na skórę głowy (rozpoczynaj nakładanie 1 cm powyżej cebulki włosa).
Nałóż jedną lub dwie łyżeczki do herbaty produktu Masque Biologique Capillaire na pasma włosów i ich końce wygładzając dłońmi. Pozostaw na 20 do 30 minut pod gorącym ręcznikiem lub osmotycznym filmem.
Spień dodając ciepłej wody, spłucz i umyj włosy szamponem jak zwykle.W przypadku bardzo suchych włosów pozostaw maskę na włosach na noc.
Maska może być dodana do farby do włosów. Wymieszaj niewielką ilość maski (wielkości orzecha laskowego) z farbą do włosów lub nałóż maskę na końcówki podczas koloryzacji, aby zapobiec wysuszeniu włosów.
Uwagi: w przypadku łojotokowej skóry głowy zacznij od przywrócenia równowagi skórze za pomocą preparatu Lotion P50 i nałóż Masque Biologique Capillaire tylko na końcówki włosów.