Podstawa pielęgnacji: delikatny złuszczająco-odnawiający lotion na bazie kwasów do skóry z przebarwieniami

Działanie

Lotion P50 PIGM 400 to multifunkcyjny produkt o działaniu oczyszczającym, złuszczającym oraz tonującym skórę, który został dodatkowo wzbogacony o składniki o działaniu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym. Dzień po dniu usuwa martwe komórki skóry i eliminuje zanieczyszczenia. Pomaga wyregulować wydzielanie sebum i działa oczyszczająco. Stymuluje skórę do odnowy. Równoważy pH skóry. Rozjaśnia i rozświetla skórę oraz wyrównuje koloryt. Zmniejsza plamy pigmentacyjne oraz wygładza skórę. Niweluje aktywność wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie. Hamuje proces melangenezy. Przygotowuje skórę na aplikację pozostałych produktów z serii PIGM 400. Produkt idealny dla skóry z przebarwieniami, o nierównym kolorycie oraz zmęczonej i pozbawionej naturalnego blasku.

Składniki aktywne

składniki złuszczające
AHA (kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas migdałowy) wyciąg z limonkowego kawioru , BHA (kwas salicylowy), PHA (glukonolokton) kwas fitowy, kwas lewulinowy

składniki oczyszczające
chlorek magnezu, siarczan magnezu, wyciąg z wiązówki

składniki o działaniu rozjaśniającym i redukującym przebarwienia
wyciąg z alg czerwonych, kompleks owoców bogatych w flawonoidy i AHA

składniki antyoksydacyjne
wyciąg z wasabi, witamina B3

Jak stosować

Aplikuj po dokładnym demakijażu preparatem dostosowanym do rodzaju skóry. Produkt nakładaj na twarz, szyję i dekolt, stosuj dwa razy dziennie.

Pierwszy tydzień
Nałóż Lotion P50 PIGM 400 na wilgotne płatki kosmetyczne i za ich pomocą nanieś produkt na twarz, szyję i dekolt, wklepując (nie pocieraj).

Po tygodniu
Nasącz Lotionem P50 PIGM 400 suchy płatek kosmetycznymi aplikuj na skórę.

Wskazówki
Nie nakładaj lotionu P50 PIGM 400 na podrażnioną i uszkodzoną skórę.
Nigdy nie używaj produktu podczas stosowania środków z witaminą A oraz bezpośrednio po zabiegach na bazie Alfa-Hydroksykwasów.
Po operacji w obrębie skóry twarzy nie należy nakładać produktu przez okres jednego miesiąca. Przed ponownym rozpoczęciem używania produktu zapytaj o radę swojego lekarza.
Nie używaj produktu bezpośrednio po wykonaniu zabiegu złuszczającego oraz po zabiegach laserowych.
Unikaj kontaktu z oczami.