Łagodzący krem widocznie zmniejszający zaczerwienienie skóry, jednocześnie ograniczający pękanie naczyń krwionośnych. Do skóry naczyniowej i z trądzikiem różowatym.

Działanie

Idealne rozwiązanie dla skór naczyniowych, Crème Verte Espoir A.R. redukuje widoczność popękanych naczynek i zapobiega powstawaniu nowych. Oddziałuje na reaktywność skóry, która powoduje przejściowe zaczerwienienie.
Dzięki potrójnej ochronie (przed warunkami klimatycznymi, temperaturą oraz florą skórna) ogranicza reakcje zapalne powodujące zaczerwienienie. Dodatkowo jego składniki aktywne wzmacniają skórę, poprawiając jej jakość i zmniejszając wrażliwość.
Ponadto ogranicza powstawanie drobnych naczyń krwionośnych oraz zmniejsza ich rozszerzanie. W ten sposób pomaga widocznie zredukować rozległość i intensywność uporczywego zaczerwienienia. Skóra wygląda bardziej równomiernie.
Zestresowana i reaktywna skóra jest natychmiast ukojona i lepiej potrafi się bronić. Odzyskuje gładkość i równomierny koloryt. Polecany dla Stanów Skóry ze skłonnością do trądziku różowatego.

Składniki aktywne

składniki wzmacniające naczynia
glukozyd hamujący zaczerwienienie, kompleks wyciągów z kwiatów arniki, kokoryczki i szyszek cyprysowych, wyciąg z cytryńca chińskiego

składniki ochronne
ester ryżowy, cukier ochronny, wyciąg z liści białej herbaty

składniki relipidujące
fosfolipidy lamelarne pochodzenia roślinnego,

Jak stosować

Nakładać rano i / lub wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy szyi i dekoltu. Delikatnie wmasować aż do całkowitego wchłonięcia.