Kremy o działaniu ujędrniającym

 

Poprawa jędrności skóry to ważny element pielęgnacji skóry dojrzałej. W tym celu warto rozpocząć stosowanie produktów zawierające takie składniki aktywne jak kolagen, elastyna oraz peptydy. Poznaj kremy Biologique Recherche o działaniu ujędrniającym.

 

CRÈME SPLENDIDE
UJĘDRNIAJĄCY KREM
DO SKÓRY SUCHEJ

 

Intensywny krem ujędrniający przeznaczony dla skóry suchej. Zawarte w nim colostrum idealnie regeneruje i odżywia spragnioną skórę suchą, a komórkowy wyciąg oligopeptydowy i botaniczne wyciągi roślinne ujędrniają i napinają skórę dojrzałą już od pierwszego zastosowania. Wyciąg z drożdży, nieodłączny składnik kremów do twarzy BR, silnie rewitalizuje skórę, nadając jej słynny blask Biologique Recherche.

 

CREME METAMORPHIQUE
UJĘDRNIAJĄCY KREM
DO SKÓRY NORMALNEJ

 

Doskonały krem do skóry dojrzałej, który silnie rewitalizuje, odżywia, ujędrnia, modeluje i odmładza owal twarzy, nawilża, przywraca młodzieńczy blask Twojej skórze. W jego składzie znalazły się rewitalizujące oligopeptydy komórkowe, które szybko poprawiają stan skóry dojrzałej z widocznym spadkiem jędrności, zwiotczeniami i brakiem witalności.

 

CREME ADN
INTENSYWNY KREM ANTI-AGING
Z AKTYWNYM DNA

 

Bogaty krem przeciwstarzeniowy do skóry dojrzałej. Zawiera napinające elastynę i kolagen, dzięki którym natychmiast poprawia napięcie skóry, a także roślinne wyciągi z reminalizującego morszczynu oraz brzozy białej, która zawiera betulinę i kwas betulinowy o wielokierunkowym dobroczynnym działaniu: działają antyokscydacyjnie, przyspieszają gojenie, intensyfikują produkcję nowych włókien kolagenowo-elastynowych w skórze. Creme ADN zawiera także wit. B, znaną ze swych regeneracyjnych właściwości, kwas askorbinowy oraz roślinne DNA – doskonały w walce z upływającym czasem składnik, który pobudza odnowę komórkową, odmładzając skórę twarzy, szyi i dekoltu.Idealna kuracja odnawiająca skórę – używaj go przez 28 dni, by poznać moc biologicznych składników aktywnych i cieszyć się nową, odmłodzoną skórą