Jak zmniejszyć przetłuszczanie się włosów?

 

Nadmierne przetłuszczanie się włosów jest problemem dotyczącym wielu z nas. Codzienne mycie bywa uciążliwe i wpływa niekorzystnie na kondycje naszych włosów. Przedstawiamy produkty, które dedykowane są do pielęgnacji skóry głowy i włosów skłonnych do nadmiernego przetłuszczania.

 

SHAMPOOING TRAITANT SÉBO-RÉÉQUILIBRANT
SZAMPON SEBOREGULUJĄCY

Zawiera delikatnie oczyszczające składniki pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do częstego stosowania. Zmniejsza wydzielanie sebum. Głęboko myje i delikatnie oczyszcza skórę głowy. Przywraca równowagę skórze głowy. Wzmacnia włosy. Wysoko skoncentrowana formuła, w której stężenie składników aktywnych wynosi 24%. Brak jest w składzie Sodium Laureth Sulfate, a delikatne składniki myjące sprawiają, że to idealny produkt do częstego stosowania. Osiągnął wynik 0,25 jeśli chodzi o skalę siły podrażnienia (skala ma wartości od 0 do 10), podczas gdy większość innych szamponów oceniana jest między 4 a 5. Łączy efektywność i tolerancję. Dzięki swoim składnikom aktywnym szampon delikatnie oczyszcza i pomaga zmniejszyć wydzielanie sebum.

 

BAIN DE PLANTES
MASKA PRZECIWŁOJOTOKOWA

Balsam do skóry głowy, twarzy i cała. Oczyszcza, reguluje wydzielanie sebum, doskonały na łojotok i tłusty łupież. Eliminuje nadmiar sebum bez podrażniania i odwadniania skóry . Reguluje nadmiar sebum oraz głęboko oczyszcza. Przywraca równowagę skórze łojotokowej i skórze głowy z tendencją do tłustego łupieżu, wzmacnia włosy.