Jak rozjaśnić przebarwienia?

 

Jesień to najlepszy czas na walkę z przebarwieniami. Produkty z serii PIGM 400 to ukierunkowana pielęgnacja, która rozjaśnia istniejące przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Poniżej przedstawiamy produkty, które zapewnią kompleksową pielęgnację dla skóry z problemem przebarwień.

 

Lotion P50 PIGM 400
Złuszczający i Rozjaśniający
Lotion P50 PIGM 400

Lotion P50 PIGM 400 to multifunkcyjny produkt o działaniu oczyszczającym, złuszczającym oraz tonującym skórę, który został dodatkowo wzbogacony o składniki o działaniu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym. Dzień po dniu usuwa martwe komórki skóry i eliminuje zanieczyszczenia. Pomaga wyregulować wydzielanie sebum i działa oczyszczająco. Stymuluje skórę do odnowy i równoważy pH. Rozjaśnia i rozświetla skórę oraz wyrównuje koloryt. Zmniejsza plamy pigmentacyjne, wygładza skórę oraz niweluje aktywność wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie. Hamuje proces melangenezy. Przygotowuje skórę na aplikację pozostałych produktów z serii PIGM 400. Produkt idealny dla skóry z przebarwieniami, o nierównym kolorycie oraz zmęczonej i pozbawionej naturalnego blasku.

Masque PIGM 400
Maska Rozjaśniająca

Masque PIGM 400 działa jak prawdziwy rozświetlający booster. Od pierwszej aplikacji, skóra jest pełna blasku, a jej koloryt widocznie wyrównany. Wysokie stężenie wyjątkowych, rozjaśniających i antyoksydacyjnych składników aktywnych przywraca skórze piękny koloryt oraz niezrównany blask.

Serum PIGM 400
Rozjaśniające Serum
na Przebarwienia

Aktywne serum na przebarwienia, które dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych natychmiast rozjaśnia i rozświetla skórę, a stosowane regularnie zmniejsza widoczność przebarwień. Serum PIGM 400 należy do najnowszej generacji kosmetyków na przebarwienia: działa na aż 4 poziomach melanogenezy, kontrolując powstawanie i rozrost melanocytów, odpowiedzialnych za powstawanie zmian pigmentacyjnych, tj. nagromadzenia melaniny w skórze. Dzięki temu nie tylko redukuje istniejące przebarwienia, lecz także zapobiega powstawaniu nowych.

Creme PIGM 400
Rozjaśniający Krem
na Przebarwienia

Rozjaśniający krem na przebarwienia nowej generacji, który – dzięki działaniu na aż trzech poziomach melanogenezy, nie tylko redukuje widoczność istniejących przebarwień, lecz także zapobiega powstawaniu nowych (poprzez kontrolę ilości i rozmiaru melanocytów). Jednocześnie Creme PIGM 400 przynosi natychmiastowy efekt rozjaśnienia i rozświetlenia skóry, poprawiając zauważalnie jej wygląd.