Biologique Recherche dla Spa For Cancer

 

Pragniemy poinformować, że w związku z trwającym Październikowym Miesiącem Świadomości Raka Piersi marka Biologique Recherche wspiera Fundację Spa For Cancer. Za każdy zakupiony produkt w dniach 21.10.19 – 31.10.19 z kategorii demakijaż oraz lotiony zostanie przekazana 1 zł na rzecz fundacji. Dowiedzcie się więcej na temat fundacji i pomagajcie razem z nami! Oto co o fundacji i jej podopiecznych mówi założycielka Anna Hencka – Zyser.

Założyłam Fundację  po niezwykłym doświadczeniu, które odmieniło moje życie – już na zawsze!

3 lata temu uczestniczyłam jako nominowana osoba za całokształt pracy w międzynarodowym konkursie Forum Hotel&Spa w Paryżu. Tam wykład miała założycielka światowej organizacji Wellness for Cancer – Julie Bach – od tamtej chwili nie mogłam przestać myśleć o kobietach ,które walczą i które wygrały walkę z Rakiem , o  tych które czasami w zapomnieniu i ciszy czekają kolejnego badania, kolejną diagnozę kolejną operację lub zabieg medyczny .

Na początku zebrałam 6 dziewczyn i 6 historii które mają milion powodów żeby żyć i założyłam Fundację – moje dziecko .

Fundacja Spa for Cancer to niezwykła organizacja charytatywna stworzona przez kobietę z myślą o kobietach.

Nasze  ścieżki połączyło wspólne doświadczenie – rak piersi.

To trudna lekcja od losu. Taka, która chwieje posadami życia, zmieniając je na zawsze.

Naszą działalnością chcemy pokazać, iż może to być zmiana na lepsze. Wszystko zależy od nas.

Mówi się, że piersi to atrybut kobiecości. Ich utrata to jedno z najtrudniejszych doświadczeń, z jakimi przyszło nam się zmierzyć. Na szczęście siła jest KOBIETĄ.

A my swoją działalnością chcemy pokazać, iż kobiecość nie mieszka w piersi. Jest w uśmiechu, cieple, naszej empatii, miłości do najbliższych i  pięknej, rodzinnej codzienności.

O naszej wartości decyduje to, jakimi jesteśmy żonami, mamami, córkami, przyjaciółkami. To, jak wiele jeszcze chcemy dać światu od siebie. By nie stracić wiary, że jest piękny.

By wierzyć, że nieprzewidywalność jest jego największą zaletą, a nie wadą. By otworzyć się na niespodzianki, radość dawania i bycia obdarowanym. By oddychać PEŁNĄ PIERSIĄ, czuć, śmiać się,  jak nigdy dotąd. Nam działalność Fundacji SPA FOR CANCER dala tę siłę. Energia, jaką dostałyśmy,  to  moc, którą chcemy się dzielić z innymi kobietami. To dla nas rodzaj terapii. Otwarcie się na potrzeby innych to najlepszy sposób, by nie skupiać się na własnych lękach i obawach.  Każdy uśmiech, każde “tak się cieszę, że Was poznałam” dodaje nam skrzydeł. Mamy jeszcze tyle planów i marzeń do zrealizowania. Wspólne doświadczenia, sesje zdjęciowe, warsztaty terapeutyczne, aktywność fizyczna, zabiegi SPA., spotkania ze znanymi ludźmi…