Badania

LIPOGEN AC
Antycellulitowy olejek do ciała

Lipogen AC jest olejkiem, który widocznie poprawia wygląd skóry dotkniętej problemem “pomarańczowej skórki”. Jego formuła bogata jest w wysoko stężone składniki aktywne pomagające zredukować cellulit oraz ujędrnić i przywrócić napięcie. Nierówności skóry są wyeliminowane, a figura staje się smuklejsza. Stymuluje krążenie i pobudza przepływ limfy, skóra jest bardziej jędrna, napięta oraz gładsza w dotyku.

Wyniki badań

Prezentujemy badania przeprowadzone na 18 ochotnikach z widocznym cellulitem oraz średnim BMI wynoszącym 24 (waga prawidłowa). Uczestnicy stosowali produkt dwa razy dziennie przez 2 miesiące

Zaprezentowane wyniki badań dotyczą oceny jędrności, gładkości skóry oraz widoczności cellulitu przed zastosowaniem Lipogen AC (D0) oraz po 56 dniach (D56) stosowania produktu. Badanie potwierdziło średni wzrost jędrności skóry o 30% oraz jej gładkości o 52%. Widoczność cellulitu zmniejszyła się o 20%, stał się mniej wyczuwalny.

Skuteczność działania preparatu zawdzięczamy takim składnikom aktywnym jak: ekstrakt z dzikiego imbiru, wyciąg z planktonu, wyciąg z różowego pieprzu, olej macadamia, olej awokado, ekstrakt z Muira Puama (drzewo mocy).


POMMADE CAPILLAIRE
Ochronna odżywka do włosów

Pommade Capillaire ma działanie profilaktyczne i lecznicze, wzmacnia włosy i końcówki. Poprzez tworzenie ochronnego filmu na powierzchni włosa, zamyka łuski i odbudowuje jego wnętrze. Odżywia, widocznie wygładza, pozostawiając je mniej kruche. Chroni włosy przed codziennym działaniem szkodliwych czynników środowiskowych. Przywraca blask i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

Wyniki badań

Badanie zostało wykonane na 23 ochotnikach o włosach z uszkodzeniami, matowych, suchy oraz z rozdwojonymi końcówkami. Produkt był nakładany na wilgotne włosy po ich umyciu, prze 21 dni co najmniej dwa razy w tygodniu. Skuteczność produktu została sprawdzona za pomocą oceny klinicznej przed zastosowaniem produktu i po 21 dniach stosowania.

Wyniki były następujące:

 • włosy wyglądały o 17% na mniej uszkodzone
 • włosy były o 20% mniej wysuszone
 • włosy były o 12% mniej matowe
 • włosy wyglądały o 46% bardziej gładkie

Za skuteczność działania produktu odpowiadają takie składniki aktywne jak: ceramidy, wyciąg z pomidora, olej migdałowy, olej awokado i olej absyński.


PATCHS DÉFATIGANTS
Płatki na okolice oczu

Innowacyjne rozwiązanie redukujące i zapobiegające zmęczeniu oraz starzeniu skóry okolic oczu. Ich biocelulozowa struktura, a także doskonale dobrane składniki aktywne stanowią idealny zabieg odpowiedni nawet dla najdelikatniejszej skóry wokół oczu. Opuchnięcia są zredukowane, skóra jest wygładzona, zmarszczki i odwodnienie są mniej widoczne. Skóra wygląda na wypoczętą i pełną blasku.

Wyniki badań

Po jednorazowym użyciu

W badaniu wzięło udział 22 ochotników w wieku od 35 do 55 lat z występującymi problemami wokół oczu (opuchnięcia, cienie i zmarszczki spowodowane odwodnieniem). Natychmiastowy efekt działania produktu został oceniony po jednorazowej aplikacji.

Wyniki były następujące:

 • zmniejszenie opuchnięcia pod oczami o 18%
 • zmniejszenie cieni pod oczami o 19%
 • zmniejszenie zmarszczek i cienkich linii wokół oczu o 13%

100% uczestników badania potwierdziło, że zaobserwowało natychmiastowy efekt redukcji zmęczenia okolicy oczu.
82% uczestników badania potwierdziło, że okolica oczu została rozjaśniona po pierwszej aplikacji.

Po miesiącu

Uczestnicy badania stosowali produkt przez okres jednego miesiąca raz w tygodniu. Uczestnicy potwierdzili, że wszystkie oznaki zmęczenia oraz linie powstałe z odwodnienia uległy redukcji. W przypadku 82% badanych zmarszczki powstałe z odwodnienia uległy zmniejszeniu. Każdy uczestnik potwierdził poprawę wyglądu okolicy oczu.

Przeprowadzono dodatkowe badanie mające na celu sprawdzenia działania wygładzającego i przeciwzmarszczkowego Patchs Defatigants.

Badanie wykazało, że:

 • Skóra uległa wygładzeniu o 7% po jednej aplikacji.
 • Widoczność zmarszczek zmniejszyła się o 8% po jednej aplikacji.

Prezentujemy obraz 3D skóry na którym możemy zaobserwować wygładzenie skóry oraz zmniejszenie zmarszczki po jednorazowym użyciu produktu.

Za skuteczność działania produktu odpowiadają takie składniki aktywne jak: kofeina, dipeptyd, wyciąg z drzewa jedwabnego, wyciąg z manioku, kwas hialuronowy, kompleks matrykin i flawonoidów.


MASQUE VISOLASTINE +
Długotrwale nawilżająca maska do twarzy

Maska Visolastine + to kompleksowy produkt zapewniający natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry. Naturalna formuła produktu została dostosowana do potrzeb skóry odwodnionej. Zwiększa nawilżenie w górnych warstwach naskórka poprzez zatrzymanie ucieczki wody oraz wzmacnia barierę naskórkową zapobiegając odwodnieniu. Długotrwałe działanie nawilżające maski pozwala na uzyskanie gładkiej, miękkiej i młodo wyglądającej skóry przez cały dzień.

Wyniki badań

Badanie miało na celu ocenę poziomu nawilżenia skóry po zastosowaniu maski. Badanie zostało przeprowadzone przy użyciu korneometru po jednorazowym zastosowaniu produktu na 10 ochotnikach w wieku od 18 do 70 lat. Test opiera się na przewodzeniu elektrycznym skóry i pozwala ocenić uwodnienie górnych warstw naskórka. Wykonano następujące pomiary:

 •  4 godziny od zmycia po 15 minutowej aplikacji maski
 • 8 godzin od zmycia po 15 minutowej aplikacji maski

Wyniki badań pokazały, że maska pozwala na uzyskanie natychmiastowego oraz długotrwałego efektu nawilżenia skóry. Znaczy wzrost nawodnia skóry utrzymuje się nawet po 8 godzinach od zmycia produktu. Za skuteczne działanie nawilżające odpowiadają takie składniki aktywne jak: kwas hialuronowy, rizobium, olej makadamia oraz olej bawełniany.


SERUM ERYTHROS
Aktywne serum na naczynka i trądzik różowaty

Aktywne serum przeznaczone do skóry płytko unaczynionej z tendencją do pajączków. Zwalcza naczynka oraz trwały rumień. Jednocześnie serum oddziałuje na przyczyny rozszerzania naczyń krwionośnych oraz hamuje tworzenie nowych. Widocznie redukuje zaczerwienienie i działa przeciwzapalnie. Natychmiast przywraca komfort likwidując uczucie pieczenia. Idealna pielęgnacja skóry z problemem trądziku różowatego.

Wyniki badań

Prezentujemy wyniki testów in vitro sprawdzające skuteczność działania produktu. Badanie miało na celu sprawdzenie aktywności angiogenezy komórek śródbłonka.

Po 5 godzinach od zastosowania produktu zaobserwowano:

 • o 50% – 60% – zmniejszenie powstawania nowych naczyń krwionośnych.
 • o 50% – 60% – redukcje długości nowych naczyń krwionośnych.
 • o 80% – 90% – zahamowanie tworzenia się rozgałęzień naczyń krwionośnych.

Za skuteczność działania produktu odpowiadają takie składniki aktywne jak: sok z arktycznej bażyny czarnej, ekstrakt z czerwonych alg, wyciąg z kwasów roślinnych (rozmaryn, kawa, dąb),  wyciąg z liści białej herbaty i korzenia kudzu, wit. PP.