Ambasada Urody

AMBASSADE DE LA BEAUTÉ
32 CHAMPS-ELYSEES – PARYŻ

Ambassade de la Beauté powstała w 1992 roku i znajduje się w samym centrum Paryża w jednej z nielicznych i autentycznych prywatnych rezydencji przy Champs – Elysees. Oaza ciszy i spokoju, z dala od zgiełku alei. Budynek ten był domem Edouarda Daladiera, polityka i premiera Francji. Jest to także pierwszy paryski adres Hrabiego Monte Christo, w słynnej powieści Aleksandra Dumasa. Ambasada De La Beaute jest flagowym salonem marki, która oferuje pełen zakres zabiegów i kosmetyków Biologique Recherche.

W 2015 roku Ambassade de la Beauté została powiększona o drugą cześć kamienicy i całkowicie odnowiona. Powstała też Akademia Josette Allouche, w której szkolą się profesjonaliści. Architektura wnętrza zachowała pierwotny i bardzo paryski styl, jednocześnie oddając hołd latom 70 – tym, w których powstała marka Biologique Recherche. Wnętrze salonu jest równie wyjątkowe jak jego fasada. Każdy mebel  został indywidualnie zaprojektowany i wykonany przez znakomitych artystów. Szczególną uwagę zwrócono na dobór odpowiednich, oryginalnych materiałów oraz kolorystyki zgodnej z tożsamością marki. Z tego względu we wnętrzu dominują barwy białe, złote oraz granatowe.

Po przekroczeniu progu Ambassade de la Beaute zostajemy otoczeni opieką, pełnego profesjonalizmu, personelu. Jasna i przestronna recepcja umila oczekiwanie na zabieg i eksponuje produkty do pielęgnacji domowej. Całe wnętrze stanowi harmonijne połączenie współczesności z ponadczasową estetyką. Wyjątkowy, ale zarazem prosty styl w połączeniu z dyskretnym luksusem towarzyszy nam w każdym pomieszczeniu zabiegowym. Pozwala to na pełen relaks w trakcie trwania zabiegu.