Akcesoria do pielęgnacji Biologique Recherche

 

Akcesoria do pielęgnacji skóry to produkty, które wspomagają aplikowanie preparatów kosmetycznych, wzmacniają ich działanie oraz sprawiają, że codzienna pielęgnacja staje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Poznaj akcesoria Biologique Recherche, dzięki którym możesz wykonać masaż oraz stymulować działanie produktów.

 

Cryo-stics
Zimne Łyżki
do Masażu Twarzy

Zimne łyżki do masażu. Wykazują właściwości chłodzące i łagodzące. Doskonale sprawdzają się w zabiegach dla skór reaktywnych, zaczerwienionych, podrażnionych czy płytko unaczynionych. Idealne w przypadku problemu opuchnięć okolic oczu. Można je stosować w dowolnym momencie zabiegu. Ergonomiczny kształt pozwala z łatwością pracować nimi na całej twarzy, szyi oraz dekolcie.

 

Mini Gant de Massage Visage
Rękawica
do Masażu Twarzy

 

Silikonowa rękawica wspomaga oczyszczanie skóry, pobudza mikrokrążenie ułatwiając wchłanianie składników aktywnych. Rękawica do masażu twarzy to niezbędne silikonowe akcesorium w codziennej pielęgnacji. Skutecznie stymuluje działanie produktów Biologique Recherche. Rękawica posiada dwie strony z kolcami, które umożliwiają wykonanie masażu. Możemy ją zastosować z mleczkiem podczas demakijażu, z maską lub beżowym kremem Biologique Recherche.

 

Gant de Massage
Silikonowa rękawica
do masażu ciała

Dwustronna silikonowa rękawica do masażu przyspiesza efekty kuracji wyszczuplających i antycellulitowych.