Serum Matriciel Visage – postaw na aktywne odmłodzenie skóry

Szukasz preparatu, który zapewni Ci wielokierunkowe i skuteczne odmłodzenie skóry? Zobacz jaki produkt poleca Olga Kamińska, szkoleniowiec marki Biologique Recherche!

„W celu kompleksowej i aktywnej pielęgnacji dla skóry dojrzałej polecam serum Matriciel Visage. To produkt o wielokierunkowym działaniu odmładzającym. Poprawia jędrność skóry, wypełnia oraz wzmacnia naskórek. Co najważniejsze przynosi bardzo szybkie efekty, różnicę w wyglądzie skóry możemy zauważyć już po pierwszej aplikacji produktu! Bogactwo składników aktywnych zawartych w produkcie zapewnia wszystko co jest potrzebne dla skóry dojrzałej.”

 

Serum Matriciel Visage
Aktywne Serum 3w1 dla Skóry Dojrzałej

 

Serum Matriciel Visage dedykowane jest jednemu z największych problemów skóry, spadkowi jędrności, obwisaniu, zacieraniu się konturów twarzy. Serum poprawia napięcie skóry, co jest odczuwalne zaraz po aplikacji. Odbudowuje strukturę włókien kolagenowych i elastynowych. Ma działanie wypełniające, poprawia gęstość skóry (np. wypełnia policzki). Widocznie poprawia owal. Wzmacnia naskórek i poprawia ogólną kondycje skóry. Polecane dla skóry z zaburzoną strukturą i utratą jędrności.

SKŁADNIKI AKTYWNE

 • składniki odbudowujące
  glikoproteiny, wyciąg z żyta, flawonoidy z rdestu ptasiego
 • składniki wypełniające
  wyciąg z peonii
 • składniki anty grawitacyjne
  lipopeptyd, tetrapeptyd-11
 • składniki przeciwzapalne
  wyciąg z manioku, plankton