Slim Algue Detox
Treatment Zabieg Detoksykujący i Wyszczuplający

Slim Algue Detox to zabieg oczyszczający ciało z toksyn i poprawiający samopoczucie. Wzbogacony o składniki napinające, pozostawia skórę idealnie gładką i rozjaśnioną.

Składniki aktywne

Mikronizowane algi Laminaria
Są znakomitym, a – co najważniejsze – naturalnym składnikiem pomagającym dłużej zachować piękną i młodą skórę. Zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro- i makroelementy. Regenerują skórę zniszczoną np. pod wpływem słońca czy warunków klimatycznych, chronią przed działaniem wolnych rodników, nawilżają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, opóźniają zachodzące w skórze procesy starzenia, wygładzają zmarszczki, działają bakteriobójczo i regulują wydzielanie sebum, poprawiają krążenie, dotleniają i odżywiają skórę, regenerują i pobudzają do odnowy, rozjaśniają cerę, łagodzą podrażnienia, napinają i wygładzają skórę.

Algi Brunatne
Bogate w dobroczynne sole mineralne, witaminy, proteiny i aminokwasy. Dogłębnie oczyszczają skórę z toksyn, silnie nawilżają, wygładzają i napinają naskórek. Zapobiegają wiotczeniu skóry i powstawaniu pierwszych zmarszczek. Mają działanie odświeżające i kojące.

Skalinek ostrogowaty
Czerwona alga, zawierająca w swoim składzie lity wapń oraz węglan magnezu. Posiada właściwości absorbujące i oczyszczające skórę.

Działanie

  • Stymuluje skórę do eliminacji nadmiaru wody i toksyn.
  • Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Poprawia mikrokrążenie.
  • Wykazuje działanie relaksacyjne.
  • Poprawia ogólny wygląd skóry.
  • Intensywnie nawilża i wygładza skórę.