REMODELING FACE

 

 

 

 

 

 

Młodsze spojrzenie, wymodelowane policzki, mniej widoczne zmarszczki, poprawa jędrności skóry i zarysowany kontur twarzy to tylko niektóre z efektów jakie możemy uzyskać przy użyciu urządzenia Remodeling Face. Urządzenie wykorzystuje zjawisko elektroporacji dla uzyskania spektakularnych efektów dostosowanych do potrzeb skóry.


Urządzenie łączy działanie czterech rodzajów prądów:

 • prąd galwaniczny – prąd jednokierunkowy ciągły, wpływający na poprawę wnikania składników aktywnych.

 • prąd niskiej i średniej częstotliwości – prądy elektryczne jednokierunkowe spolaryzowane, które pozwalają na wymodelowanie twarzy.

 • atermiczny impulsowy prąd o wysokiej częstotliwości, fal radiowych w zakresie od 3MHz do 30MHz, które pobudzają i przywracają równowagę naskórka.

 • elektrporacja – prąd impulsowy o wysokiej częstotliwości, który zwiększa przepuszczalność górnych warstw naskórka i pomaga wnikać składnikom aktywnym poprzez tworzenie nietrwałych przestrzeni w błonach komórkowych.

Te cztery prądy mogą być stosowane pojedynczo lub w kombinacji oferując szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do potrzeb skóry.  Urządzenie pozwala na oddziaływanie zarówno na skórę jak również na mięśnie.  Remodeling Face i ekskluzywne produkty Biologique Recherche są komplementarne i uzupełniające swoje działanie.


zabiegbr


EFEKTY

 • Poprawia wygląd tekstury oraz jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 • Pomaga zwalczyć cienie pod oczami i sprawia, że skóra wygląd młodziej, a oczy wydają się większe.

 • Poprawia wygląd skóry i napięcie mięśniowe.

 • Poprawa jędrności skóry jest natychmiastowa i długotrwała.

 • Rewitalizuje naskórek już po pierwszym zabiegu.

 • Przygotowuje skórę do zabiegów z działu medycyny estetycznej i zabiegów chirurgicznych.

 • Poprawia wnikanie składników hydrofilowych.


PRZECIWWSKAZANIA

 • rozrusznik serca

 • ciąża

 • choroby nowotworowe

 • gorączka i stan podgorączkowy


Gwarancja efektów
Certyfikowane urządzenie Remodeling Face

W salonach oznaczonych na naszej stronie internetowej tym znaczkiem skorzystasz z zabiegu Remodeling Face.

Znaczek ten daje Ci gwarancję najlepszych efektów, ponieważ w tak oznaczonym salonie używany jest certyfikowane urządzenie Remodeling Face.


Gdzie wykonać zabieg

Remodeling Face w Polsce

Aparat Remodeling Face to unikalna technologia Biologique Recherche oparta o działanie 3 rodzajów prądów, co umożliwia nie tylko wymodelowanie konturów twarzy i lifting, ale także jednoczesne zastosowanie mezoterapii bezigłowej (wtłoczenie indywidualnie dobranego serum), facefitness oraz elektroterapii. Regularne zabiegi Remodeling Face wzmacniają mięśnie twarzy podtrzymujące skórę, ujędrniając, liftingując i odmładzając twarz.

Zobacz listę polskich salonów kosmetycznych, w których wykonasz najskuteczniejszy zabieg Remodeling Face

Znajdź swój salon

Dla profesjonalistów

Remodeling Face w Twoim salonie

Nawiązanie współpracy z Biologique Recherche w zakresie wykonywania zabiegów Remodeling Face to nie tylko zakup samego urządzenia, to także profesjonalne szkolenie prowadzone przez naszego specjalistę. Zdobędziesz nie tylko serca swoich klientów wyjątkowym zabiegiem o potwierdzonej naukowo skuteczności, lecz także solidną wiedzę, na której oprzesz się w swojej praktyce.
Remodeling Face Biologique Recherche to zdobywca prestiżowej nagrody przyznanej przez New York Magazine, jako „Najlepszy, niechirurgiczny lifting twarzy”. Z naszym urządzeniem Remodeling Face, w zależności od potrzeb, uzyskujemy efekty takie jak: natychmiastowy lifting twarzy (np. podniesienie brwi i powiek, lifting chomików, odmłodzenie owalu twarzy), eksfoliacja i innowacyjne oczyszczenie skóry (szczególnie polecane przy trądziku), drenaż limfatyczny, redukujący zmęczenie i opuchnięcia, silne nawilżenie, przepiękne wygładzenie skóry i nadanie jej zdrowego blasku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do wspolpraca@biologiquerecherche.com.pl lub zgłoś chęć nawiązania współpracy poprzez poniższy formularz.

Wypełnij formularz