PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE NA TWARZ


Zabiegi na twarz aplikacyjne
Te proste, lecz skuteczne profesjonalne zabiegi na twarz opierają swoje działanie o najwyższe stężenia substancji aktywnych, zawarte w kosmetykach Biologique Recherche.
Zabiegi polegają na zastosowaniu procedur aplikacyjnych przez terapeutę BR i prowadzą do szybkiej poprawy wyglądu skór, które borykają się z problemem trądziku, nadwrażliwości czy odwodnienia lub niedotlenienia.

Zabiegi na twarz z autorskimi masażami BR
Autorskie masaże Biologique Recherche to specjalistyczne techniki manualne, które zatrzymują czas. Ich działanie oparte jest o znajomość anatomii mięśni twarzy i wykorzystuje naturalne możliwości uzyskania efektu liftingu poprzez odpowiedni masaż twarzy. Jednocześnie aplikowane są kosmetyki Biologique Recherche o najwyższych w kosmetologii stężeniach.
Rezultaty zabiegu zobaczysz natychmiast!

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej Micro-Puncture Lab
Mezoterapia mikroigłowa to metoda mikronakłuwania skóry, która przynosi doskonałe efekty odmłodzenia, nawilżenia oraz redukcji blizn i przebarwień. Podnosi poziom kolagenu aż do 390% i tysiąckrotnie zwiększa absorpcję substancji aktywnych zawartych w koktajlu do mezoterapii mikroigłowej.
Dzięki temu dwukierunkowemu działaniu efekty mezoterapii mikroigłowej są zachwycające.

Remodeling Face
Młodsze spojrzenie, wymodelowane policzki, mniej widoczne zmarszczki, poprawa jędrności skóry i zarysowany kontur twarzy to tylko niektóre z efektów jakie możemy uzyskać przy użyciu urządzenia Remodeling Face. Urządzenie wykorzystuje zjawisko elektroporacji dla uzyskania spektakularnych efektów dostosowanych do potrzeb skóry.

Skin Instant Lab
Skin Instant Lab to wyjątkowe urządzenie służące do przeprowadzenia analizy i diagnozy skóry. Urządzenie umożliwia ocenę stanu skóry klienta i pomaga w doborze pielęgnacji profesjonalnej jak również domowej. Skin Instant Lab składa się z pięciu sond pomiarowych. Dzięki nim możemy zbadać poziom nawilżenia, tranepidermalną ucieczkę wody, elastyczność i pigmentację skóry oraz poziom produkcji sebum.

Twój salon w sieci partnerów Biologique Recherche

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do Biologique Recherche