Warm Algue Treatment

Zabieg detoksykujący i wyszczuplający z algami samorozgrzewającymi

Ciepły zimowy zabieg na bazie alg, w szczególności rekomendowany jako kuracja wyszczuplająca i detoksykująca dla zmarzluchów. Ujędrnia, oczyszcza ciało oraz zapewnia doskonałe samopoczucie i relaks. Doskonała propozycja zabiegu zimowego.


SKŁADNIKI AKTYWNE
Mikronizowane algi Laminaria
Są znakomitym, a – co najważniejsze – naturalnym składnikiem pomagającym dłużej zachować piękną i młodą skórę. Zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro- i makroelementy. Regenerują skórę zniszczoną np. pod wpływem słońca czy warunków klimatycznych, chronią przed działaniem wolnych rodników, nawilżają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, opóźniają zachodzące w skórze procesy starzenia, wygładzają zmarszczki, działają bakteriobójczo i regulują wydzielanie sebum, poprawiają krążenie, dotleniają i odżywiają skórę, regenerują i pobudzają do odnowy, rozjaśniają cerę, łagodzą podrażnienia, napinają i wygładzają skórę.
Spirulina
Wpływa na nawilżenie i wygładzenie skóry oraz zmniejsza szorstkość naskórka. Daje natychmiastowo widoczną poprawę wyglądu skóry, która nabiera blasku i odpowiedniego kolorytu.  Spirulina wykazuje właściwości łagodzące i przeciwzapalne. Ujędrnia i wpływa na napięcie skóry.
Proteiny jedwabiu
Bogate w glikoproteiny działają modelująco, tworzą ochronną warstwę na powierzchni skóry zapobiegającą jej wysuszeniu.
Kwas mlekowy
Złuszczający i zmiękczający kwas mlekowy należy do grupy kwasów AHA (alfahydroksylowych) bardzo dobrze tolerowanych przez skórę, ponieważ jest w niej naturalnie obecny. AHA mają zdolność przetwarzania keratyny zawartej w naskórku w aminokwasy, które są niezbędnym czynnikiem nawilżającym skórę i zapewniającym jej sprężystość.
Perfluorodekalina
Doskonały nośnik tlenu, przy czym mamy tu do czynienia z dotlenieniem poprzez obkurczenie naczyń krwionośnych, które powoduje intensywne rozjaśnienie skóry.
Lanolina
Lanolina, olej z wełny, jest mieszaniną kwasów tłuszczowych, steroli i cholesteroli bardzo zbliżonych do tych występujących w naskórku. Lanolina uzupełnia lipidy w naskórku, a więc w sposób naturalny wzmacnia funkcje ochronne skóry. To składnik czynny, który zwiększa elastyczność i nawilżenie skóry. Ma ona także właściwości antybakteryjne.

 

 

Zabiegi na ciało Zabiegi na cellulit Biologique Recherche

 

Polecane do: