Slim Algue Detox Treatment

Zabieg detoksykujący i wyszczuplający z algami

Slim Algue Detox to zabieg oczyszczający ciało z toksyn i poprawiający samopoczucie. Wzbogacony o składniki napinające, pozostawia skórę idealnie gładką i rozjaśnioną.


SKŁADNIKI AKTYWNE
Mikronizowane algi Laminaria
Są znakomitym, a – co najważniejsze – naturalnym składnikiem pomagającym dłużej zachować piękną i młodą skórę. Zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro- i makroelementy. Regenerują skórę zniszczoną np. pod wpływem słońca czy warunków klimatycznych, chronią przed działaniem wolnych rodników, nawilżają i wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, opóźniają zachodzące w skórze procesy starzenia, wygładzają zmarszczki, działają bakteriobójczo i regulują wydzielanie sebum, poprawiają krążenie, dotleniają i odżywiają skórę, regenerują i pobudzają do odnowy, rozjaśniają cerę, łagodzą podrażnienia, napinają i wygładzają skórę.
Algi Brunatne
Bogate w dobroczynne sole mineralne, witaminy, proteiny i aminokwasy. Dogłębnie oczyszczają skórę z toksyn, silnie nawilżają, wygładzają i napinają naskórek.  Zapobiegają wiotczeniu skóry i powstawaniu pierwszych zmarszczek. Mają działanie odświeżające i kojące.
Skalinek ostrogowaty 
Czerwona alga, zawierająca w swoim składzie lity wapń oraz węglan magnezu. Posiada właściwości absorbujące i oczyszczające skórę.

 

 

Zabiegi na ciało Zabiegi na cellulit Biologique Recherche

Polecane do: