Anti-White Stretch Mark Treatment

Zabieg redukujący białe rozstępy

Intensywny zabieg redukujący białe rozstępy. Kuracja łącząca autorski masaż Biologique Recherche ze składnikami złuszczającymi, stymulującymi odnowę włókien elastynowych i kolagenowy, a także regenerację skóry. Widocznie spłyca rozstępy, wygładza, poprawia napięcie oraz jędrność.


SKŁADNIKI AKTYWNE
Peptyd biomimetyczny
Połączenie dwóch endogennych peptydów (Pal-GHK oraz Pal-GQPR). Peptyd Pal-GHK występuje naturalnie w naszej
skórze i stymuluje syntezę kolagenu i glikozaminoglikanów. Jego większe stężenie widocznie popawia grubość i elastyczność skóry. Biopeptyd Pal-GQPR jest immunoglobuliną i ma właściwości immunomodulacyjne. Hamuje czynniki powodujące stan zapalny. Poprawia jakość skóry, zwiększając jędrność i elastyczność oraz redukując rozstępy. Połączenie tych dwóch peptydów daje naukowo potwierdzone rezultaty: stymulacja syntezy kolagenu (+102%), synteza
fibronektyn (+164%), synteza kwasu hialuronowego (+179%).
Peptyd z czynnika wzrostu hepatocytów aktywuje syntezę białek podporowych takich jak elastyna oraz kolagen. Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Stymuluje odnowę komórkową i przywraca skórze prawidłowe właściwości biomechaniczne.
Peptyd z czynnika wzrostu hepatocytów
Aktywuje syntezę białek podporowych takich jak elastyna oraz kolagen. Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Stymuluje odnowę komórkową i przywraca skórze prawidłowe właściwości biomechaniczne.
Kwas salicylowy
Syntetyzowany przez wierzbę i pozyskiwany z jej kory. Ma silne właściwości przeciwzapalne. W kosmetyce używany do złuszczania i do stymulowania regeneracji keratynocytów, przez co poprawia procesy odnowy komórkowej.
Popłoch pospolity
Regeneruje naskórek, stymuluje naprawę i przywraca skórze jej funkcję bariery. Widocznie poprawia przyleganie komórek, czego rezultatem jest gładsza i pełna blasku skóra.
Perfluorodekalina
Jest doskonałym nośnikiem tlenu. Wpływa na prawidłowy przebieg reakcji biochemicznych w komórkach.
Glikoproteiny pochodzące z mikroorganizmów z Antarktydy
Glikoproteiny wytwarzane przez mikroorganizmy, które są wstanie przetrwać w ekstremalnych warunkach zimna i ciemności antarktycznych lodowców, są produkowane podczas ich wzrostu. Chronią przed wysuszeniem i zimnem. Zachowują integralność skóry w ekstremalnych warunkach.

 

Zabiegi na ciało Zabiegi na cellulit Biologique Recherche

 

Polecane do: