Essential Oils
Treatment Zabieg Wyszczuplający z Olejkami Eterycznymi

Szyty na miarę zabieg na ciało, w którym użyte olejki dostosowane są indywidualnie do stanu skóry klienta. Masaż specjalną rękawicą Biologique Recherche pobudza mikrokrążenie i rozbija komórki tłuszczowe. Efekty zabiegu to wyraźne wyszczuplenie, poprawa napięcia i jędrności skóry

Składniki aktywne

Olejek eteryczny z drzewa cedrowego
W składzie olejku wyróżnić można ponad 50 substancji, wśród których dużą większość stanowią przeciwbakteryjne i przeciwzapalne seskwiterpeny. Wykazuje silne działanie drenujące i wspomagające redukcję cellulitu

Olej winogronowy
Zawiera składniki uzupełniające lipidy, z dużą ilością NNKT, kwasów Omega 3, 6 oraz 9. Bogaty w kwas linolowy, który regeneruje błony komórkowe, poprawia strukturę tkanek i chroni skórę. Ma właściwości antyoksydacyjne przez co przeciwdziała oznakom starzenia. Jako źródło witaminy E ma właściwości zmiękczające skórę, a obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych daje uczucie ukojenia.

Wyciąg z wiązówki błotnej
Działa przeciwbakteryjnie, w znacznym stopniu hamuje wzrost Staphylococcus aureus i Propionicum acnes, czyli mikroorganizmów odgrywających kluczową rolę w rozwoju trądziku. Stosowana na skórę ciała działa silnie przeciwzapalnie.

Wyciąg z bluszczu
Wspomaga walkę z cellulitem, wykazuje działanie ujędrniające i uelastyczniające. Zawarte z wyciągu z bluszczu saponiny, wzmagają przenikanie substancji aktywnych i drenują usuwając nagromadzone w tkankach płyny. Przyśpieszają metabolizm oraz detoksykują.

Działanie

opis