REVITALIZING SKIN CARE Pielęgnacja rewitalizująca

Pielęgnacja domowa i zabiegi kosmetyczne Biologique Recherche


PIELĘGNACJA DOMOWA – REWITALIZUJĄCA

Pielęgnacja oparta na składnikach wykazujących działanie rewitalizujące i rozświetlające skórę. Poprawia wygląd skóry zmęczonej i o szarym kolorycie. Dotlenia, intensywnie nawilża i działa rewitalizująco. Pielęgnacja pozwala na przywrócenie zdrowego i promiennego wyglądu skóry.

 


PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE DLA SKÓRY WYMAGAJĄCEJ REWITALIZACJI

Biologiczna pielęgnacja haute couture

Biologique Recherche to przede wszystkim specjalistyczna pielęgnacja gabinetowa, która rozpoczyna się szczegółową analizą stanu skóry, uwzględniającą nie tylko jej wygląd w chwili spotkania z certyfikowanym terapeutą Biologique Recherche, lecz przede wszystkim poznanie złożonych przyczyn obecnego stanu i dobranie kompleksowej terapii opartej o profesjonalne zabiegi i pielęgnację domową zgodnie z zasadą haute couture.

VIP O2 Treatment

Zabieg dotleniający

Zabieg dotleniający rozjaśnia, głęboko nawilża i wygładza, pozostawiając cerę promienną i wypoczętą. Polecany również w przypadku sińców i opuchnięć okolic oczu, a także dla palaczy.

Collagene Caviar Treatment

Zabieg rewitalizująco-rozświetlający

Luksusowy zabieg bankietowy, oparty o synergiczne działanie masażu wypełniającego zmarszczki z odmładzającym i rewitalizującym działaniem naturalnego kolagenu i kawioru. Wygładza, nawilża, rozświetla skórę, sprawiając, że twarz promienieje młodzieńczym blaskiem. Doskonały zabieg przed wielkim wyjściem.


Substancje aktywne

Perfluorodekalina

Doskonały nośnik tlenu, przy czym mamy tu do czynienia z dotlenieniem poprzez obkurczenie naczyń krwionośnych

Wyciągi z fitoplanktonu i minerałów

Mikroorganizmy zebrane w czystych, głębokich i zimnych wodach posiadają zdolności adaptacyjne do ekstremalnych warunków. Bardzo energetyzujące, pobudzają naskórek i delikatnie złuszczają.

Wit. PP

Zabezpiecza mechanizmy odnowy DNA oraz przyczynia się do spalania glikozydów i lipidów co dostarcza potrzebnej komórkom energii. Te witaminy pomagają odbudować naskórek.

Wyciąg z kawioru

Kawior pobudza komórki skóry do regeneracji i odnowy, a przez to skóra dłużej wygląda młodo i zdrowo. Cenne antyoksydanty białka, NNKT,witaminy i biopierwiastki w wyraźny sposób wygładzają, uelastyczniają i redukują zmarszczki