OILY SKIN CARE Pielęgnacja seboregulująca

Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa Biologique Recherche


PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE SEBOREGULUJĄCE

Biomagic Treatment Zabieg regulująco-rozświetlający

Zabieg bankietowy, który łączy matujące i zwężające pory działanie białej glinki oraz ujędrniające, uelastyczniające i przeciwstarzeniowe działanie krzemu. Liftinguje zwiotczałą skórę, a także w widoczny sposób usuwa nadmiar sebum i zamyka rozszerzone pory. Jest to również doskonała propozycja zabiegu dla mężczyzn.

 

Biologiczna pielęgnacja haute couture

Biologique Recherche to przede wszystkim specjalistyczna pielęgnacja gabinetowa, która rozpoczyna się szczegółową analizą stanu skóry, uwzględniającą nie tylko jej wygląd w chwili spotkania z certyfikowanym terapeutą Biologique Recherche, lecz przede wszystkim poznanie złożonych przyczyn obecnego stanu i dobranie kompleksowej terapii opartej o profesjonalne zabiegi i pielęgnację domową zgodnie z zasadą haute couture.

Substancje aktywne

Glinka Biała

Absorbuje nadmiar sebum pozostawiając skórę matową, zwęża nadmiernie rozszerzone pory oraz łagodzi podrażnienia.

Krzem

Zapobiega przedwczesnemu starzeniu, usuwa podrażnienia i stany zapalne skóry, usuwa substancje toksyczne oraz ułatwia docieranie tlenu w głąb skóry.

Wyciąg z irysa

Wykazuje działanie seboregulujące.

Cynk

Działa antybakteryjnie, zwęża rozszerzone pory, reguluje pracę gruczołów łojowych zmniejszając nadmiar wydzielanego sebum

Drożdże

Mają działanie oczyszczające, regulują wydzielanie sebum