FRESH EYES SKIN CARE

Pielęgnacja domowa i zabiegi kosmetyczne na sińce i opuchnięte oczy


PROFESJONALNE ZABIEGI KOSMETYCZNE NA SIŃCE I OPUCHNIĘTE OCZY

FRESH EYES TREATMENT

Zabieg na sińce i opuchnięcia

Zabieg rozjaśniający cienie pod oczami, dodający blasku i odświeżający dla skóry zmęczonej. Pobudza mikrokrążenie, redukuje worki i opuchnięcia okolic oczu.

Biologiczna pielęgnacja haute couture

Biologique Recherche to przede wszystkim specjalistyczna pielęgnacja gabinetowa, która rozpoczyna się szczegółową analizą stanu skóry, uwzględniającą nie tylko jej wygląd w chwili spotkania z certyfikowanym terapeutą Biologique Recherche, lecz przede wszystkim poznanie złożonych przyczyn obecnego stanu i dobranie kompleksowej terapii opartej o profesjonalne zabiegi i pielęgnację domową zgodnie z zasadą haute couture.

 


Substancje aktywne

Kaolin (biała glinka)

Kaolin to glinka o właściwościach absorbujących, często używana do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Regeneruje komórki, działa jak mikro-peeling i remineralizuje naskórek.

Hydrolat oczarowy

Hydrolat o leśno-ziołowym, świeżym zapachu to jeden z hydrolatów o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych. Stosowany zewnętrznie posiada silne działanie ściągające, przeciwkrwotoczne, antybakteryjne, poprawia ukrwienie skóry, wzmacnia i zwęża naczynka krwionośne, pobudza i przyśpiesza gojenie i regenerację podrażnionej skóry oraz zanikanie siniaków i drobnych wybroczyn, łagodzi oparzenia słoneczne, zapobiega infekcjom.

Perfluorodekalina

Doskonały nośnik tlenu, przy czym mamy tu do czynienia z dotlenieniem poprzez obkurczenie naczyń krwionośnych, które powoduje intensywne rozjaśnienie skóry.

Algi

Stymulują mikrokrążenie, działają drenująco, wspomagają usuwanie toksyn oraz zastojów limfatycznych.