Skuteczny sposób na przebarwienia

Jesień to najlepszy czas, aby rozpocząć stosowanie pielęgnacji ukierunkowanej na redukcję przebarwień i wyrównanie kolorytu skóry. Właściwie dobrana pielęgnacja domowa i profesjonalne zabiegi kosmetyczne to skuteczna droga do pozbycia się przebarwień oraz rozjaśnienia skóry. Dowiedz się więcej na temat przebarwień, składników aktywnych oraz kosmetyków i zabiegów, które pomogą pozbyć się problemu przebarwień raz na zawsze!

Przebarwienia to ciemne plamy na powierzchni skóry, które powstają w wyniku zaburzenia melanogenezy, czyli procesu odpowiedzialnego za tworzenie barwnika. W celu wyeliminowania przebarwień nie wystarczy wyłącznie rozjaśniać przebarwienia, należy również zadziałać prewencyjnie. To właśnie wyróżnia produkty Biologique Recherche z serii PIGM 400, które działają aż na 4 poziomach melanogenezy, redukując istniejące przebarwienia, ale także zapobiegając powstawaniu nowych. Ponadto bogactwo i synergistyczne działanie składników aktywnych pozwala na uzyskanie szybkiego i długotrwałego rozjaśnienia skóry bez wywołania podrażnień.

Składniki aktywne zawarte w produktach z serii PIGM 400:

Wyciągi z kiełków rzeżuchy i czystej genisteiny – redukują przebarwienia.
Wyciąg ze śliwki – rozjaśnia przebarwienia i reguluje produkcję melaniny.
Peptyd biomimetyczny – hamuje proces melanogenezy.
Wyciąg z gałęzatki – rozjaśnia przebarwienia.
AHA – złuszczają naskórek, redukują przebarwienia.
Kwas hialuronowy – intensywnie nawilża skórę.
NMF – nawilża skórę.
Olej Sacha Inchi – działa ochronnie i antyoksydacyjnie.
Olej z nasion bawełny – działa łagodząco i rewitalizująco.
Mika – rozświetla skórę
Wyciąg z henny – przywraca naturalny blask.

Poznaj produkty z serii PIGM 400 i sposób ich stosowania krok po kroku.

Krok 1

Po dokładnym oczyszczeniu skóry, na całą twarz nałóż Lotion P50 PIGM 400. Jego zadaniem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka, rozjaśnienie przebarwień oraz przygotowanie skóry na aplikację kosmetyków pielęgnacyjnych.

lotion-p50_pigm-400-150-ml-rvb-hd

Krok 2

Następnie zaaplikuj Serum PIGM 400, które dzięki wysokiej aktywności natychmiast rozjaśnia przebarwienia i rozświetla skórę.

serum-pigm-400

Krok 3

Jako ostatni krok zaaplikuj Creme PIGM 400, który rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo doskonale nawilża i rozświetla skórę. Idealny pod makijaż.

br-creme-pigm-400

W celu wzmocnienia efektów rozjaśnienia przebarwień, oprócz odpowiedniej pielęgnacji domowej polecamy skorzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Zabiegiem, który doskonale uzupełni efekty pielęgnacji domowej jest zabieg PIGM Treatment, których natychmiast redukuje przebarwienia nie wyłączając z codziennej aktywności.

Dowiedz się więcej na temat zabiegu!

Z zabiegów Biologique Recherche możesz skorzystać na teranie całej Polski! Poznaj innowacyjne zabiegi, dzięki którym uzyskasz spektakularne efekty już po jednej wizycie. Sprawdź, gdzie jesteśmy!

Comments

comments

468