Serum Erythros

Aktywne serum na naczynka i trądzik różowaty

Aktywne serum zmniejsza naczynka, zapobiega powstawaniu nowych, redukuje trwały rumień i objawy trądziku różowatego.

 


serum erythros

Polecane do

Dostępne pojemności

15 ml, 30ml

 


DZIAŁANIE
Aktywne serum przeznaczone do skóry płytko unaczynionej z tendencją do pajączków. Zwalcza naczynka oraz trwały rumień. Jednocześnie serum oddziałuje na przyczyny rozszerzania naczyń krwionośnych oraz hamuje tworzenie nowych. Widocznie redukuje zaczerwienienie i działa przeciwzapalnie. Natychmiast przywraca komfort likwidując uczucie pieczenia.
Idealna pielęgnacja skóry z problemem trądziku różowatego.

SKŁADNIKI AKTYWNE
składniki hamujące rumień
sok z arktycznej bażyny czarnej, ekstrakt z czerwonych alg, kompleks roślinny (wyciągi z arniki, kokoryczki i szyszek cyprysowych
składniki hamujące powstawanie nowych zmian naczyniowych
wyciąg z kwasów roślinnych (rozmaryn, kawa, dąb)
składniki łagodzące
wyciąg z liści białej herbaty i korzenia kudzu, wit. PP

 

 


JAK STOSOWAĆ
Miejsca widocznie unaczynione bądź dotknięte trądzikiem różowatym.
Pierwsze efekty widoczne są po 28 dniach stosowania serum 2x dziennie, jednak pełna kuracja, zapewniająca pełen efekt, trwa 3 miesiące.
Po demakijażu Mleczkiem VIP O2 nałóż kilka kropli serum na wybrane partie twarzy, a następnie wklep delikatnie opuszkami palców aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Nie stosuj Lotion P50 na miejsca z trądzikiem różowatym. Dla optymalnego efektu stosuj Serum Erythros w trzymiesięcznej kuracji, w połączeniu z kremem Verte Espoir nakładanym miejscowo na zaczerwienienia i Emulsion Gel Biosensible aplikowaną na całą twarz, szyję oraz dekolt.

WYPRÓBUJ TAKŻE