Creme R-STRIA

Krem na Czerwone Rozstępy

Innowacyjny krem, który zapobiega powstawaniu oraz likwiduje czerwone rozstępy. Ma silne działanie przeciwzapalne. Poprawia napięcie oraz jędrność.


Masque Visolastine Maska Nawilżająca Biologique Recherche

Polecane do

profesjonalne-kosmetyki-na-rozstepy

Dostępne pojemności

200 ml


DZIAŁANIE
Creme R-STRIA to innowacyjny krem, który zapobiega powstawaniu oraz likwiduje czerwone rozstępy. Ma silne działanie przeciwzapalne. Poprawia napięcie oraz jędrność. Widocznie wygładza teksturę skóry. Jego formuła oparta o składniki stymulujące syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, a także optymalizujących odbudowę włókien skórnych sprawia, że działa w miejscu powstawania rozstępów. Dzięki temu jego stosowanie daje szybko widoczne rezultaty. Jest to również idealny kosmetyk dla kobiet w ciąży , po porodzie i podczas karmienia piersią.

SKŁADNIKI AKTYWNE
składniki stymulujące syntezę włókien kolagenowych i elastynowych wyciąg z fasoli, wyciąg z rytyny, peptydy biomimetyczne
składnik optymalizujący odbudowę włókien skórnych wyciąg z palmy karłowatej
składnik poprawiający napięcie skóry sok z bażyny czarnej
składniki łagodzące sok z bażyny czarnej, polisacharyd bogaty w ramnozę
składniki stymulujące mikrokrążenie kompleks roślinny z arniką, kokoryczką oraz szyszkami cyprysowymi

JAK STOSOWAĆ
Nakładaj Creme R-STRIA rano i wieczorem. Stosuj ruchy wygładzające, zawsze zachowując kierunek ku górze. Lekka formuła kremu sprawia, że szybko się wchłania i można założyć ubranie od razu po aplikacji. Kuracja: optymalny czas stosowania to 2 miesiące.

WYPRÓBUJ TAKŻE